Klasa „O” |
||||||
1151 |
16.09.2018 Stary Sącz |
Godz. 16.00 |
„Sokół” Stary Sącz „Sokół” Słopnice |
Paweł Folwarski |
Krzysztof Niklewicz |
Jakub Florczyk |
Klasa „A” |
||||||
1152 |
16.09.2018 Łopuszna |
Godz. 13.30 |
„Przełęcz” Łopuszna „Zawrat” Bukowina Tatrz. „ZAWRAT” Bukowina Tatrz |
Konrad Kolak |
KS Nowy Sącz |
KS Nowy Sącz |
1153 |
16.09.2018 Lipnica W. |
Godz. 13.30 |
„Babia Góra” Lipnica W „Orkan” Raba Wyżna |
Mateusz Misiura |
KS Limanowa |
KS Limanowa |
1154 |
16.09.2018 Czarny Dunajec |
Godz. 16.30 |
„Czarni” Czarny Dunajec „Wiatr” Ludźmierz |
Marcin Tesarski |
Roman Baran |
Paweł Barwiński |
1155 |
16.09.2018 Jordanów |
Godz. 16.30 |
„Jordan” Jordanów KS Zakopane |
Daniel Wójcik |
Tomasz Jabłoński |
Dawid Gaździak |
Klasa „B” |
||||||
1156 |
16.09.2018 Sieniawa |
Godz. 11.00 |
„Janosik” Sieniawa „Orawa” Jabłonka |
Łukasz Królczyk |
Bartłomiej Kowalczuk |
Leszek Zagata |
1157 |
16.09.2018 Czarny Dunajec |
Godz. 13.30 |
„Szarotka” Chochołów „Unia” Naprawa |
Paweł Barwiński |
Roman Baran |
Marcin Tesarski |
1158 |
16.09.2018 Skawa |
Godz. 13.30 |
„Skawianin” Skawa „Wierchy” Lasek |
Dawid Gaździak |
Tomasz Jabłoński |
Daniel Wójcik |
1159 |
16.09.2018 Rogoźnik |
Godz. 13.30 |
„Skałka” Rogoźnik „Gorce” Rdzawka |
Marcin Niewiarowski |
Barbara Wojdyła |
Andrzej Opacian |
1160 |
16.09.2018 Krauszów |
Godz. 13.30 |
„Podgórki” Krauszów „Grel” Trute |
Jan Chlipała |
Stanisław Tworek |
Bartosz Zabrzewski |
1161 |
16.09.2018 Łopuszna |
Godz. 11.00 |
„Bór” Dębno „Murań” Jurgów |
Jakub Florczyk |
Krzysztof Niklewicz |
Paweł Folwarski |
1162 |
16.09.2018 Szaflary |
Godz. 11.00 |
LKS II Szaflary „Luboń” Skomielna Biała |
Kamil Fudro |
Tomasz Dudzik |
Bogusław Babicz |
1163 |
16.09.2018 Krościenko |
Godz. 13.30 |
„Sokolica” Krościenko „Gorc” Ochotnica Dol.. |
Bartłomiej Skoczyk |
Stanisław Mitoraj |
Zbigniew Suwada |
1164 |
16.09.2018 Sromowce W. |
Godz. 16.30 |
„Spływ” Sromowce Wyżne „Biali” Biały Dunajec |
Zbigniew Suwada |
Stanisław Mitoraj |
Bartłomiej Skoczyk |
1165 |
16.09.2018 Krempachy |
Godz. 16.30 |
„Spisz” Krempachy ZKP Zakopane |
Andrzej Opacian |
Barbara Wojdyła |
Marcin Niewiarowski |
Klasa „C” |
||||||
1166 |
16.09.2018 Obidowa |
Godz. 11.00 |
.„Lepietnica II” Klikuszowa „Zawrat II” Bukowina T. |
Bartosz Zabrzewski |
Stanisław Tworek |
Jan Chlipała |
1167 |
16.09.2018 Piekielnik |
Godz. 13.30 |
„Korona” Piekielnik „Huragan II” Waksmund |
Leszek Zagata |
Bartłomiej Kowalczuk |
Łukasz Królczyk |
1168 |
16.09.2018 Kacwin |
Godz. 14.00 |
„Błyskawica” Kacwin „Watra” Białka Tatrz. „Husarz” Łapsze Wyż |
Franciszek Górecki |
Mateusz Młynarczyk |
Wojciech Warmuz |
1169 |
16.09.2018 Pyzówka |
Godz. 14.00 |
„Krokus” Pyzówka „Gronik” Gronków |
Krzysztof Sekułowicz |
Antoni Kostrzewa |
Paweł Nowak |
1170 |
16.09.2018 Kacwin |
Godz. 17.00 |
„Husarz” Łapsze W. „ZOR” Frydman |
Wojciech Warmuz |
Mateusz Młynarczyk |
Franciszek Górecki |
III liga kobiet |
||||||
1171 |
16.09.2018 Ostrowsko |
Godz. 11.00 |
„Rysy II” Bukowina Tatrz. „Pogorzanka” Pogorzyce |
Roman Baran |
Paweł Barwiński |
Marcin Tesarski |
IV liga kobiet |
||||||
1172 |
16.09.2018 Szaflary |
Godz. 13.00??? |
LKS Szaflary „Wisła” Brzeźnica |
Bogusław Babicz |
Tomasz Dudzik |
Kamil Fudro |
I Liga junior starszy |
||||||
1173 |
16.09.2018 Zakopane |
Godz. 11.00 |
KS Zakopane „Orkan” Raba Wyżna |
Paweł Nowak |
Antoni Kostrzewa |
Krzysztof Sekułowicz |
|
|
dzisiaj: 794, wczoraj: 124
ogółem: 3 119 276
statystyki szczegółowe