Komunikat Zarządu KS PPPN

• autor: tesar, 2014-07-17 07:12

KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA ZARZĄDU

Z DNIA 2 LIPCA 2014 r

W dniu 2 lipca 2014 r. Zarząd KS PPPN w Nowym Targu podjął następujące decyzje:

1.  Opłaty porządkowe
1. Tomasz Lubiński - 50 zł (za nieobecność na zebraniu plenarnym w dniu 26.06.2014r)
Opłaty porządkowe za nieobecność na zebraniu plenarnym należy wnieść natychmiast u referenta ds. finansowych (nie później niż w terminie 7 dni). Niewniesienie opłaty w oznaczonym terminie skutkuje nieuwzględnianiem sędziego w obsadzie zawodów do czasu przedstawienia Referentowi obsady dowodu wniesienia opłaty.

2. Egzaminy poprawkowe dla sędziów Klasy „B” oraz zebranie szkoleniowe
Ustalono, że egzaminy poprawkowe dla sędziów Klasy „B” odbędą się w dniu 26 lipca 2014 r. na obiektach COS w Zakopanem o godz. 15:00. Egzaminy połączone będą równocześnie z comiesięcznym zebraniem szkoleniowo-plenarnym, gdzie obecność wszystkich sędziów KS PPPN jest obowiązkowa. Szczegółowy harmonogram egzaminów zostanie przedstawiony w późniejszym terminie na stronie internetowej KS PPPN.

3. Zabawa na zakończenie sezonu 2013/2014
Wstępnie ustalono termin kolejnego już spotkania sędziów wraz z partnerkami na imprezie kończącej sezon sędziowski, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2014. Jest to termin wstępny, a jego potwierdzenie nastąpi w późniejszym terminie po ustaleniu przez Zarząd miejsca oraz szczegółów dotyczących ceny. Zachęcamy wszystkich sędziów z naszej Komisji do wzięcia udziału w zabawie i rezerwowanie wolnego weekendu w tym terminie. Szczegóły zostaną przedstawione na kolejnych zebraniach szkoleniowych.

4. Wybory komisji rewizyjnej
W związku z rezygnacją przewodniczącego komisji rewizyjnej KS PPPN z zajmowanej funkcji, a co za tym idzie złożeniem rezygnacji przez pozostałych członków komisji, Zarząd KS PPPN podjął decyzję o przeprowadzeniu wyborów na członków komisji rewizyjnej w dniu egzaminów poprawkowych dla sędziów Klasy „B” tj. 26 lipca 2014 r. Kandydatów na członków komisji rewizyjnej można zgłaszać przed tym terminem do Sekretarza KS PPPN Kol. Marcin Tesarskiego, a w ostateczności w dniu wyborów. Prosimy o przemyślane wskazywanie kandydatów z jednoczesnym ustaleniem z kandydatem czy chce pełnić społecznie funkcję w tym jakże ważnym organie.

5. Licencje dla sędziów na sezon rozgrywkowy 2014/2015
Pomimo zapowiedzi ze strony Centrali Sędziowskiej o możliwości zniesienia licencji dla sędziów od nowego sezonu rozgrywkowego w dalszym ciągu każdy sędzia musi posiadać ważną i opłaconą licencję. W związku z tym, że każdy sędzia musi posiadać licencje przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2014/2015 proszę o szybkie wypełnienie wniosków licencyjnych i dokonanie opłaty za licencje (sędziowie posiadający licencje) a także złożenie dodatkowo dwóch zdjęć (sędziowie nie posiadający licencji) u sekretarza KS PPPN kol. Marcina Tesarskiego najpóźniej do dnia 31 lipca 2014 r. Zarząd prosi o poważne potraktowanie tematu licencji i nie zostawianie sprawy na ostatni możliwy termin ponieważ sędziowie bez ważnej licencji na nowy sezon nie będą brani pod uwagę w obsadzie sędziowskiej do czasu załatwienia sprawy. Termin 31 lipca 2014 r dla wszystkich sędziów z KS PPPN jest ostateczny. Nie załatwienie sprawy bądź niekompletne złożenie dokumentów do tego czasu u kol. Marcina Tesarskiego oznaczać będzie konieczność osobistego załatwiania sprawy u sekretarza Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Andrzeja Rosadzińskiego w Krakowie ul. Krowoderska 74.

6. Turnieje organizowane lub współorganizowane przez PPPN
Ustalono, że wszelkie turnieje organizowane lub współorganizowane przez PPPN muszą być prowadzone przez sędziów którzy mają zdane ostatnie egzaminy sędziowskie.