Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

W dniu 18 lipca 2015 roku o godzinie 17:00 w Waksmundzie

odbyło się spotkanie sędziów:

KS Nowy Targ kontra KS Kraków

W rozwinięciu relacja Łukasza Mnicha z Krakowa

W dniu 18 lipca o godzinie 17:00 na boisku Huraganu Waksmund odbył się mecz przyjaźni między sędziami z Podhala i Krakowa.
W pierwszej połowie dominacja naszej drużyny (drużyny z Krakowa - przypis Tesar) nie podlegała dyskusji. Już w 6 minucie szybką akcję przeprowadził Pałetko. Zagrał na skrzydło do Kuliga, a ten idealnym podaniem obsłużył Mieszczaka. Ten nabrał obrońcę i bramkarza umieszczając piłkę w siatce. Potem nasza drużyna miała sporo sytuacji. Mazanek i Kulig kilka razy uderzyli piłkę kilka cm od bramki, a Pałetko trafił w słupek.
W drugiej połowie gospodarze się przebudzili i zepchnęli naszą drużynę do obrony tworząc kilka okazji. Nastawieni na kontrę Krakowianie przeprowadzili kilka akcji, by w 55 minucie ustalić wynik meczu. Po kapitalnym zagraniu kapitana drużyny, Bieli, Lebiest nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Warto zaznaczyć, że średnia wieku naszej drużyny to 20,38
Po meczu gościnni górale zaprosili naszą drużynę na grilla. Dziękujemy za gościnę i wspaniałą atmosferę.

Skład:
Tomasz Biela, Janusz Krupnik, Mateusz Kulig, Mateusz Lebiest, Aleksander Najman, Marcin Oszczypała, Bartosz Pałetko, Sebastian Mazanek, Marcin Mieszczak, Filip Studziśki, Marcin Śmietana, Tomasz Tatarzyński, Dariusz Tomana

Trener: Mariusz Ocieczek

Kierownik drużyny: Łukasz Mnich

relacja: Łukasz Mnich

Jednocześnie warto przypomnieć że tydzień wcześniej w dniu 11 lipca 2015 również na boisku gościnnego Huraganu Waksmund (serdeczne podziękowania dla Prezesa Krzysztofa Wajsaka) odbył się mecz przyjaźni z kolegami sędziami z Dębicy.