Komunikat Zarządu KS PPPN

• autor: elbarano2, 2015-10-28 14:20

KOMUNIKAT ZARZĄDU KS PPPN

Z DNIA 27 PAŹDZIERNIKA 2015 R

W dniu 27 października 2015r Zarząd KS PPPN w Nowym Targu podjął następujące decyzje:

1.  Opłaty porządkowe

1. Marek Ciężobka - 50 zł (za  zbyt późne urlopowanie się )
  2. Tadeusz Marszałek – 100 zł (za nie przybycie na zawody w dniu 17 października 2015)

Opłaty porządkowe należy wnieść natychmiast u referenta ds. finansowych (nie później niż w terminie 7 dni). Niewniesienie opłaty w oznaczonym terminie skutkuje nieuwzględnianiem sędziego w obsadzie zawodów do czasu przedstawienia referentowi obsady dowodu wniesienia opłaty.

2. Frekwencja na zebraniach szkoleniowo-plenarnych

Zgodnie z regulaminem KFD nieobecność na zebraniach szkoleniowo-plenarnych uważa się za usprawiedliwioną w ściśle określonych regulaminem okolicznościach.  W związku z dużą liczbą usprawiedliwień nieobecności które nie są przewidziane regulaminem takich jak np. praca, szkoła, wyjazd itp. Zarząd na posiedzeniu w dniu wczorajszym ustalił, że sędziowie których liczba nieobecności na zebraniach w ciągu roku  przekroczy 50% (w roku mamy 10 spotkań) a zatem nie będą obecni przynajmniej na pięciu spotkaniach będą zobowiązani do zapłaty opłaty porządkowej w kwocie 50 zł na rzecz KS PPPN.

3. Zaległości na rzecz KS PPPN

Zarząd podjął decyzję, że sędziowie którzy na koniec listopada 2015 będą posiadać jakiekolwiek zaległości na rzecz KS PPPN nie będą brani pod uwagę jeśli chodzi o dofinansowanie corocznej Kursokonferencji organizowanej przez KS OZPN w Nowym Sączu, która w tym roku odbędzie się w połowie grudnia 2015 r. Szczegóły dotyczące Kursokonferencji w późniejszym terminie.

4. Liga Halowa w Nowym Targu

Dokonano zgłoszenia drużyny KS PPPN do Nowotarskiej Ligi Halowej. Mecze odbywają się na hali Gorce w każdy czwartek (terminarz strona www.nlph.pl). Z pieniędzy KS PPPN decyzją zarządu dofinansowano warunkowo wpisowe do ligi w kwocie 500 zł. Pozostałą część wpisowego tj. 600 zł pokryli sędziowie którzy zgłosili chęć grania w lidze. W przypadku braku frekwencji na meczach kwota 500 zł podlega zwrotowi na konto KS PPPN.

5. 70-lecie KS Chrzanów

W dniu 20.11.2015 w Libiążu odbędą się uroczystości 70-lecia istnienia KS Chrzanów. Zarząd Kolegium Sędziów przyjął zaproszenie od KS Chrzanów i w tym dniu KS PPPN reprezentować będzie stosowna dwuosobowa delegacja.

6. Turniej wewnętrzny KS PPPN

Coroczny turniej wewnętrzny sędziów KS PPPN odbędzie się w dniu 5 grudnia 2015. Miejscem rozegrania turnieju będzie hala sportowa w Łopusznej. Startujemy o godzinie 10:00 a wcześniej o godzinie 9:00 będziemy mieli zebranie szkoleniowo-plenarne które na ten dzień przeniesione jest z 26 listopada 2015 r. Patronatem honorowym Nasz turniej objął Wójt Gminy Nowy Targ Jan Smarduch, natomiast sponsorami turnieju zostali Sołtys Wsi Łopuszna: Kazimierz Dziga, Sołtys wsi Dębno: Andrzej Warmuz oraz Sołtys wsi Obidowa: Zofia Faron.

7. Zakończenie sezonu

Coroczne zakończenie sezonu odbędzie się w dniu 21 listopada 2015r w Murzasichlu w Pensjonacie Limba. Koszt imprezy wyniesie 80 zł – natomiast partnerzy i partnerki sędziów udział w imprezie zagwarantowany mają bezpłatnie. Zachęcamy wszystkich sędziów wraz z partnerkami do aktywnego uczestnictwa w tej wspaniałej zabawie. Lista sędziów chętnych do wzięcia udziału w imprezie przedstawiona będzie na najbliższym zebraniu szkoleniowo-plenarnym. Wtedy będą również zbierane pieniądze na zakończenie sezonu.

8. Egzaminy sędziów Klasy „O” i „A”

Egzaminy odbędą się w dniu 14 listopada 2015 r w Nawojowej. Szczegółowy program w późniejszym terminie lub na stronie KS OZPN.

9. Nowy członek Zarządu KS PPPN

Decyzją Prezesa Zarządu KS PPPN nowym członkiem zarządu KS PPPN został kolega Stanisław Mitoraj – przedstawiciel „młodego pokolenia sędziów”, który w zarządzie odpowiedzialny będzie za sprawy sportowe i drużynę piłkarską. Nowemu członkowi Zarządu składamy serdeczne gratulację życząc jednocześnie owocnej pracy na rzecz naszego Kolegium.

10. Podziękowanie

Zarząd KS PPPN pragnie na ręce kolegi Jana Pawlikowskiego złożyć serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turniejów rozgrywanych w lipcu bieżącego roku z kolegami sędziami z Dębicy oraz Krakowa.