Komunikat Zarządu

• autor: tesar, 2016-09-09 09:04

KOMUNIKAT ZARZĄDU KS PPPN

Z DNIA 7 WRZEŚNIA 2016 R

W dniu 7 września 2016 r Zarząd KS PPPN w Nowym Targu podjął następujące decyzje:

1.  Opłaty porządkowe

1. Wojciech Warmuz - 50 zł  (za brak smsa po zakończonym meczu )
  2. Antoni Mrugała – 100 zł (za nie przybycie na zawody )

Opłaty porządkowe należy wnieść natychmiast u referenta ds. finansowych (nie później niż w terminie 7 dni). Niewniesienie opłaty w oznaczonym terminie skutkuje nieuwzględnianiem sędziego w obsadzie zawodów do czasu przedstawienia referentowi obsady dowodu wniesienia opłaty.

2. Frekwencja na zebraniach szkoleniowo-plenarnych

Podobnie jak w zeszłym roku oraz zgodnie z regulaminem KFD nieobecność na zebraniach szkoleniowo-plenarnych uważa się za usprawiedliwioną w ściśle określonych regulaminem okolicznościach.  W związku z dużą liczbą usprawiedliwień nieobecności które nie są przewidziane regulaminem takich jak np. praca, szkoła, wyjazd itp. Zarząd na posiedzeniu w dniu wczorajszym ustalił, że sędziowie których liczba nieobecności na zebraniach w ciągu roku  przekroczy 50% (w roku mamy 10 spotkań) a zatem nie będą obecni przynajmniej na pięciu spotkaniach będą zobowiązani do zapłaty opłaty porządkowej w kwocie 50 zł na rzecz KS PPPN.

3. Egzaminy dla sędziów IV Ligi Klasy „O” i „A” oraz „B” zrzeszonych w KS PPPN

Zarząd informuje, że w dniu 29 września o godzinie 16:00 na stadionie w Nowym Targu ul. Kolejowa 161 odbędą się egzaminy dla sędziów IV ligi Klasy „O” i „A” zrzeszonych w OZPN Nowy Sącz oraz klasy „B” zrzeszonych w KS PPPN. Szczegółowe informacje na temat egzaminu pojawią się na naszej stronie internetowej

4. Zakup strojów przez wszystkich sędziów KS PPPN

Decyzją zarządu KS PPPN wszyscy sędziowie zrzeszeni w Kolegium Sędziów Nowy Targ zobowiązani są do zakupu koszulki sędziowskiej Zina Armagedon w kolorze pomarańczowym oraz getrów sędziowskich w tym samym kolorze. Od strony organizacyjnej sprawą zakupu koszulek zajmował się będzie Marcin Niewiarowski i Stanisław Mitoraj

5. Finał Pucharu Podhala sezon 2015/2016

Finał Pucharu Podhala pomiędzy drużynami NKP Podhale-Lubań Maniowy, który rozegrany będzie w dniu 14.09.2016 r o godzinie 16:00 na stadionie w Nowym Targu jako sędzia główny poprowadzi Kol. Roman Baran.

6. Zakończenie sezonu

Coroczne zakończenie sezonu odbędzie się pod koniec listopada lub początkiem grudnia 2016 najprawdopodobniej w  Murzasichlu w Pensjonacie Limba. Koszt imprezy oraz dokładna data podana będzie w późniejszym terminie. Zachęcamy wszystkich sędziów wraz z partnerkami do aktywnego uczestnictwa w tej wspaniałej zabawie. Na najbliższym zebraniu szkoleniowo-plenarnym rozesłana zostanie wstępna lista sędziów chętnych do wzięcia udziału w imprezie.

7. Sprawy bieżące

1. Pozytywnie rozpatrzono pismo kol. Mateusza Paszudy o urlopowanie się od sędziowania do końca rundy jesiennej sezonu 2016/2017.

2. Pozytywnie rozpatrzono prośby kol. Tadeusza Marszałka oraz Ryszarda Sewioło o urlopowanie się od sędziowania do odwołania.