Szlachetna Paczka wybraliśmy rodzinę!

• autor: Daniel Zygmond, 2016-11-27 12:29

Podobnie jak przed rokiem pojawił się pomysł, aby wspólnymi siłami włączyć się w akcję Szlachetna Paczka, której inicjatorem jest ksiądz Jacek Stryczek. Komitet organizacyjny dokonał wyboru rodzinny, której pomożemy w tym roku. Załączamy krótki opis rodziny oraz listę najbardziej potrzebnych rzeczy.

Pani Stanisława jest samotną, schorowaną kobietą. Była bardzo związana ze swoją rodzicielką i po jej śmierci przeżyła załamanie. Kobiecie bardzo doskwiera samotność. Życie Pani Stasi jest uciążliwe ze względu na choroby, które bardzo utrudniają jej codzienne funkcjonowanie. Kobieta cierpi na całkowity niedosłuch będący konsekwencją zapalenia opon mózgowych oraz ma bardzo słaby wzrok. Pomimo niepełnosprawności pracuje zawodowo. Pani Stanisławie po opłaceniu koniecznych rachunków, miesięcznie pozostaje  ok. 552 zł na życie.

Potrzeby rodziny:
  • Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów
  • Koc, Poduszka
  • Kuchenka gazowo-elektryczna z piekarnikiem.
  • Okulary- kobieta ma dużą wadę wzroku i nie stać jej na zakup okularów dostosowanych do jej potrzeb.

Każda pomoc mile widziana. Koledzy i koleżanki sędziowie mobilizujemy się !!!!