Kilka słów od wolontariuszki Szlachetnej Paczki

• autor: Daniel Zygmond, 2016-12-22 20:17

Taką wiadomość otrzymaliśmy od fundacji "Szlachetna Paczka ":

Drogi darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że jesteście częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną Pani Małgorzata, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Pani Stanisława oczekiwała na paczkę kilka godzin. Zdążyła posprzątać całe mieszkanie oraz założyła odświętne ubranie na tę okazje. Przywitała nas z uśmiechem na twarzy i z ogromną radością. Rozpakowując paczki nie kryła wzruszenia i cały czas dziękowała za dobroć Darczyńców. Gdy zobaczyła zdjęcie drużynowe Darczyńców była bardzo dumna, że tak ogromna ilość mężczyzn zainteresowała się jej życiorysem i zechciała zorganizować dla niej tak wspaniałą paczkę. Nowa kuchenka oraz zestaw garnków sprawiły, że pani Stasia zapałała na nooa pasją do gotowania. Kobieta nie mogła się napatrzeć na nową kuchenkę oraz pozostałe prezenty. Punktem kulminacyjnym wśród podarunków okazał się bon na badanie wzroku oraz sfinansowanie okularów dla pani Stanisławy. Kobieta nie kryła, że to sprawiło jej największą radość i szczęście, bo po wielu latach będzie mogła wyraźnie i dobrze widzieć. Dawno nie widziałam tak szczęśliwej osoby, która cieszyła się dosłownie z najmniejszej rzeczy, którą znalazła w paczce.
Co chce przekazać Wam wolontariusz:
Chciałam bardzo serdecznie podziękować za sprawną współpracę oraz ogromną chęć pomocy z Państwa strony. Jest mi niezmiernie miło, że miałam przyjemność współpracować z osobami odpowiedzialnymi i rzetelnymi. Dziękuję za sprawny kontakt oraz piękne serca gotowe do pomocy. Uważam, że każdy z darczyńców spisał się na medal oraz z ręka na sercu polecam współpracę z Państwem. Dziękuje jeszcze raz za profesjonalizm.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Stanisława chciała serdecznie podziękować każdemu z Darczyńców. Kazała przekazać, że jest bardzo wdzięczna i nigdy nie zapomni tak wspaniałej pomocy, jaką otrzymała od Państwa. Jest wzruszona Waszą postawą i ogromną chęcią pomocy. Z całego serca jeszcze raz dziękuje i zapewnia o tym, że pamięta o każdym z osobna w modlitwie.