Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

POPULARNY "ZIMNY" ZAJĄŁ II MIEJSCE

W MAŁOPOLSKICH MISTRZOSTWACH SĘDZIÓW

W BIEGU

NA 10 KM

Nasz Kolega Janek Pawlikowski wziął udział w II Mikołajkowym biegu charytatywnym na 10 km, który odbył się 3 grudnia 2017 w Brzesku i był jednocześnie otwartymi mistrzostwami Małopolski sędziów. Spisał się bardzo dobrze bo z czasem 37,29 zajął II miejsce ustępując tylko sędziemu z Krakowa Radosławowi Wilkowi (36,11). Trzecie miejsce zajął nasz kolega z komisji sędziowskiej z Nowego Sącza Konrad Kolak z czasem 39,14. 14 miejsce z czasem 54,10 zajął kolejny przedstawiciel Sądeckich Sędziów Damian Szczerba. Wszystkim uczestnikom reprezentującym nasz Okręg serdecznie gratulujemy.

Trasa biegu, wyznaczona została na terenie Brzeska i składała się z dwóch okrążeń po 5 km. Znajdowały się na niej zarówno płaskie odcinki jak i niewielkie podbiegi. Biegaczom towarzyszył chłód i niewielka mżawka, co nikomu nie przeszkadzało we wspólnej gorącej zabawie bo i cel był szczytny. Nie było wpisowego a jedynym obowiązkiem uczestnika było  zrobienie paczki z prezentami mikołajkowymi, które zostały przekazane do domów dziecka i domów opieki społecznej. Gratulacje dla kolegów z Brzeska za wspaniały pomysł na pomaganie, a jednocześnie za ciekawą propozycję wspólnej biegowej rywalizacji.

Janek jeszcze raz wielkie wyrazy uznania.